Середа, 6 Грудня, 2023

Як на Android дивитися YouTube без реклами

Останнім часом YouTube почав агресивно нав’язувати рекламні ролики, зробивши перегляд відео некомфортним. Користувачі Android можуть заблокувати цю набридливу рекламу.

Найпростіший спосіб дивитися YouTube без реклами – встановити браузер Mozilla Firefox. Цей браузер дозволяє встановлювати різні розширення, включаючи один з найкращих блокувальників реклами uBlock Origin. Також браузер не так активно збирає дані користувача як Google Chrome.

Інсталювавши на смартфон Firefox на домашній сторінці натисніть кнопку меню у вигляді трьох вертикальних крапок та виберіть розділ «Доповнення». Тапніть пункт «Переглянути рекомендовані розширення для Firefox» і якщо сервіс не видав одразу uBlock Origin – знайдіть це розширення через пошук. Перейдіть на сторінку цього розширення та натисніть кнопку «Встановити».

Перевага uBlock Origin в тому, що реклами не буде як на YouTube, так і на інших сайтах по всьому інтернету.

Якщо хочеться дивитися YouTube у окремому додатку, варто скористатися програмою YouTube Vanced. Вона не лише прибирає рекламу, а й дозволяє відтворювати відео при вимкненому екрані.

Перед установкою YouTube Vanced потрібно встановити модифіковані сервіси Google під назвою MicroG. Після цього встановіть YouTube Vanced. В YouTube Vanced увійдіть в свій акаунт Google, відкрийте вікно його налаштувань та активуйте блокування спонсорського контенту. Можна  блокувати за замовчуванням, пропонувати пропустити рекламу або не блокувати взагалі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися