Як на Android дивитися YouTube без реклами

реклами не буде як на YouTube, так і на інших сайтах по всьому інтернету

Останнім часом YouTube почав агресивно нав’язувати рекламні ролики, зробивши перегляд відео некомфортним. Користувачі Android можуть заблокувати цю набридливу рекламу.

Найпростіший спосіб дивитися YouTube без реклами – встановити браузер Mozilla Firefox. Цей браузер дозволяє встановлювати різні розширення, включаючи один з найкращих блокувальників реклами uBlock Origin. Також браузер не так активно збирає дані користувача як Google Chrome.

Інсталювавши на смартфон Firefox на домашній сторінці натисніть кнопку меню у вигляді трьох вертикальних крапок та виберіть розділ «Доповнення». Тапніть пункт «Переглянути рекомендовані розширення для Firefox» і якщо сервіс не видав одразу uBlock Origin – знайдіть це розширення через пошук. Перейдіть на сторінку цього розширення та натисніть кнопку «Встановити».

Перевага uBlock Origin в тому, що реклами не буде як на YouTube, так і на інших сайтах по всьому інтернету.

Якщо хочеться дивитися YouTube у окремому додатку, варто скористатися програмою YouTube Vanced. Вона не лише прибирає рекламу, а й дозволяє відтворювати відео при вимкненому екрані.

Перед установкою YouTube Vanced потрібно встановити модифіковані сервіси Google під назвою MicroG. Після цього встановіть YouTube Vanced. В YouTube Vanced увійдіть в свій акаунт Google, відкрийте вікно його налаштувань та активуйте блокування спонсорського контенту. Можна  блокувати за замовчуванням, пропонувати пропустити рекламу або не блокувати взагалі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я