Вівторок, 23 Квітня, 2024

Як на Android подивитися пароль до Wi-Fi

Наші смартфони тримають у своїй пам’яті паролі від десятків мереж. Іноді потрібно передати пароль від якоїсь такої мережі на інший гаджет або зберегти його в іншому місці. Для цього у Android можна підглянути пароль до збережених мереж Wi-Fi.

Останні версії операційної системи пошукового гіганта Google дозволяють легко подивитися збережений пароль Wi-Fi. Починаючи з Android 10 така функція доступна в налаштуваннях смартфона. Власникам смартфонів з Android 9.0 Pie або нижче потрібно мати рут-доступ, щоб дізнатися таку інформацію.

На Android 10 або новіших версіях цієї ОС відкрийте його налаштування та пошукайте розділ з опціями Wi-Fi. Залежно від оболонки, яка використовується на вашому телефоні, розміщення цього розділу може змінюватися.

У меню налаштувань Wi-Fi гортайте запропоновані на екрані опції до пункту зі списком збережених мереж. Оберіть ту, для якої необхідно подивитися пароль. Після цього натисніть кнопку “Поділитися” у верхній частині екрану. Система попрохає ввести пароль або скористатися біометричною ідентифікацією.

При успішному підтвердженні на екрані з’явиться QR-код із даними для підключення. Його можна розпізнати за допомогою камери іншого смартфона. Також під кодом пароль доступний звичайним текстом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися