Як на iPhone розширити пам’ять карткою SD

Близько 8% користувачам мобільників Apple доводиться щодня видаляти збережені на своєму пристрої дані. На цьому Apple заробляє додаткові мільярди прибутку, адже користувачі змушені купувати гігабайти пам’яті за завищеною ціною. Дехто намагається зекономити під час ризикованої операції пересадки флеш-накопичувача більшого обсягу у свій iPhone. Але отримати додаткові гігабайти можна значно простіше, підключивши до мобільника картку SD.

У смартфонах Apple немає слоту для картки пам’яті, але компанія офіційно випускає адаптер Lightning to SD Card Camera Reader. На офіційному сайті Apple він продається за ціною в $30, а в українських магазинах його можна купити за 1100 грн.

Щоб використовувати кардрідер разом з iPhone, переконайтеся, що девайс має операційну систему iOS 9.2 або вище. При цьому для роботи з адаптером не потрібно робити додаткових налаштувань. Підключіть його до мобільника та вставте в нього картку пам’яті. На телефоні автоматично запуститься стандартний додаток для фотографій, і в ньому з’явиться розділ імпорту. Через цю вкладку можна переміщати знімки.

Перед покупкою адаптера обов’язково переконайтеся, що він належить до другої версії. Перша була несумісною з iPhone. Упізнати другу версію можна за серійним номером A1595.

До речі, звільнити місце на iPhone можна і без видалення важливої інформації. Ось 8 порад, як швидко почистити пам’ять на мобільному пристрої.