Як на iPhone змінити розмір шрифту для кожного додатку

Хоча зміна розміру шрифту на iPhone вплине на більшість додатків, деякі програми не підтримують функцію динамічного тексту і залишаться незмінними

Розмір шрифту в додатках вашого iPhone може бути більшим або меншим, щоб вам було зручніше ними користуватися. І якщо раніше можна було змінити розмір для всієї системи одночасно, в iOS 15 з’явилася опція встановлення індивідуального розміру для кожного додатку.

Хоча зміна розміру шрифту на iPhone вплине на більшість додатків, деякі програми не підтримують функцію динамічного тексту і залишаться незмінними.

Як змінити розмір шрифту загалом на iPhone

Відкрийте налаштування смартфона та перейдіть в розділ «Дисплей і яскравість», а потім торкніться опції розміру тексту. Перетягуючи повзунок в нижній частині екрана збільшуйте або зменшуйте розмір тексту.

Якщо текст на екрані iPhone важко читати навіть при великих розмірах, також можна зробити його жирним. Для цього поверніться на сторінку “Дисплей і яскравість” та включіть жирний текст.

Збільшення шрифту на iPhone при проблемах із зором

При проблемах із зором стандартного збільшення шрифту може не вистачати. У такому разі варто скористатися меню спеціальних можливостей iPhone. У цьому меню натисніть «Дисплей і розмір тексту» та знайдіть вкладку «Більший текст». У ній включіть спеціальні можливості більшого розміру та за допомогою повзунка в нижній частині екрана виберіть прийнятний розмір тексту.

Як змінити розмір шрифту для певних додатків на iPhone

Цей параметр дозволяє змінювати розмір шрифту для деяких додатків, але залишати його незмінним для інших. Це нова опція, яка з’явилася у свіжій iOS 15.

Відкрийте налаштування смартфона та виберіть опцію «Центр управління». Знайдіть параметр “Розмір тексту” в розділі “Додаткові елементи управління” та торкніться знака плюс поруч з ним, щоб він перемістився в розділ”Включені елементи управління”.

Після цього відкрийте програму, в якій потрібно змінити розмір шрифту. Активуйте шторку центра управління iPhone, провівши пальцем вниз в правому верхньому куті екрану або провівши пальцем вгору в нижній частині екрана, в залежності від того, яка модель iPhone.

Торкніться значка розміру тексту у вигляді двох літер. За допомогою вертикального повзунка у нижній частині екрана встановіть розмір шрифту. Горизонтальним повзунком переконайтеся, що обраний лише потрібний додаток.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я