Субота, 9 Грудня, 2023

Як на смартфоні підписувати документи у PDF-форматі

Ви можете легко ставити свій підпис на отриманих по пошті документах PDF безпосередньо на мобільному смартфоні. Це суттєво заощадить час на пошук найближчого принтера, роздрукування документа, а потім – на сканування підписаного паперу та відправлення поштою.

На Android для цього можна скористатися програмою Adobe Fill & Sign з Play Store. Окрім додавання підписів ця утиліта дозволяє також вказувати персональну інформацію та текст у порожніх полях вводу у формах у форматі PDF, робити позначки у відповідних місцях таких форм.

Щоб додати через Adobe Fill & Sign свій підпис, необхідно відкрити в ній файл у PDF. Далі натисніть на інструмент з іконкою чорнильної ручки для створення цифрової копії підпису. Розпишіться на екрані смартфона трохи вище синьої лінії, яка з’явиться. Повторно натисніть на іконку з ручкою та виберіть щойно створений підпис. Перетягніть його у потрібне місце на документі та збережіть файл у форматі PDF.

На iOS існує вбудований інструмент Markup Tools for Signatures, який дозволяє накладати анотації, текст, форми тощо на документи. Щоб скористатися ним, збережіть PDF до файлів на iPhone та запустіть додаток Markup («Розмітка»). Натисніть знак «+» та виберіть «Підпис». Додайте свій розпис та збережіть його. Після цього тапніть на створеному зображенні, щоб переміщувати його по документу. Скрол та навігацію при цьому потрібно виконувати двома пальцями, щоб не залишати випадкових ліній.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися