Як на телефонах Xiaomi слухати відео YouTube з вимкненим екраном

Ця функція працює не з усіма програмами і все одно доведеться переглядати рекламу, вставлену у відео YouTube. Однак це рішення від Xiaomi може задовольнити тих юзерів, які не бажають встановлювати альтернативні додатки

Власники смартфонів Xiaomi мають приховану функцію, яка дозволяє обійти обмеження стандартного додатка YouTube, а саме – неможливість слухати відео з вимкненим екраном для безкоштовних користувачів. Функція прослуховування YouTube з вимкненим додатком вбудована в прошивку MIUI у вигляді інструменту Video Toolbox.

Для активації Video Toolbox перейдіть у Налаштування та зайдіть в Спеціальні функції. Потім увійдіть в Панель інструментів відео та активуйте функцію.

У меню Video Toolbox торкніться Керувати відеопрограмами та активуйте перемикач для YouTube.

Відкрийте YouTube, запустіть відео та натисніть напівпрозору панель на екрані. У меню Video Toolbox проведіть один раз ліворуч у першому рядку. Натисніть кнопку Відтворити звук відео при вимкненому екрані.

Ця функція працює не з усіма програмами і все одно доведеться переглядати рекламу, вставлену у відео YouTube. Однак це рішення від Xiaomi може задовольнити тих юзерів, які не бажають встановлювати альтернативні додатки, наприклад, заблокований YouTube Vanced або його аналоги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я