Вівторок, 16 Липня, 2024

Як не загубити адаптер навушників для iPhone 7

iphone-dongle

Apple любить простоту, через що користувачі змушені «обвішуватися» різноманітними адаптерами. Адже у своїх гаджетах Apple прибирає популярні роз’єми чи технології. Нові iPhone 7 не стали винятком – щоб підключити стандартні дротові навушники, тепер треба мати при собі спеціальний адаптер. Він має невеликі розміри, і його легко загубити, а новий коштує $9. Щоб не втратити цей адаптер, вам знадобляться непотрібні навушники, пластиковий клей, кільце для ключів.

Від старих навушників відріжте дріт, залишивши лише штекер 3,5 мм. За допомогою пластикового клею сформуйте на місці колишнього дроту невелику пластикову краплю-корпус. Поки вона не охолола – зробіть у ній отвір для кільця, просунувши складений утричі дріт від навушників. Дочекайтеся затвердіння пластику, вийміть дріт та у сформований отвір вдягніть кільце для ключів.

screen-shot-2016-09-27-at-2-40-08-pm

Тепер ви можете вдягнути цей штекер на зв’язку власних ключів і кріпити до нього адаптер Apple для навушників 3,5 мм. Так він завжди буде поруч та не загубиться випадково.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися