Понеділок, 15 Липня, 2024

Bentley зробила смартфони паливозаправниками

Власникам машин Bentley більше не потрібно втрачати час на заправках. Замість цього вони можуть дістати з кишені смартфон та замовити паливо. До них приїдуть спеціально навчені люди і наповнять бак автомобіля.

bentley

Подібний проект для власників Bentley реалізувала каліфорнійська компанія Filld. Вона створила спеціальний мобільний додаток і організувала сервіс доставки бензину. Коли власнику Bentley знадобиться наповнити бензобак, він просто відкриває додаток Filld for Bentley і викликає заправника на будь-який зручний час і в будь-яке місце. Програма автоматично визначає координати автомобіля і розблокує люк паливної горловини після приїзду кур’єра на спеціально обладнаному пікапі. Усе відбувається без участі власника, а після заправлення гроші автоматично списуються з прив’язаної до додатка картки.

Додаток Filld for Bentley також стежить за рівнем палива замість водія. Якщо воно закінчуватиметься, утиліта нагадає про це та запропонує викликати заправника.

За словами розробників, сервіс Filld for Bentley не має аналогів серед інших марок. Поки що додатком можуть скористатися тільки жителі Каліфорнії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися