Середа, 19 Червня, 2024

Як об’єднати кілька смартфонів в один програвач

Спонтанна вечірка чи раптова гулянка можуть мати гарний звук, адже ви можете об’єднати кілька смартфонів в один програвач. Покладіть їх у різних кутках приміщення та отримайте розподілену звукову систему.

Щоб реалізувати подібне підключення телефонів в один плеєр, завантажте на всі гаджети програму AmpMe, яка доступна в Apple App Store та Google Play Store. Далі оберіть, який із пристроїв буде головним – він керуватиме відтворенням. Для цього запустіть AmpMe та натисніть кнопку Start a new party. Утиліта запитає, з якого місця відтворювати музику – з локальної пам’яті або хмарного сервісу SoundCloud.

Після початкових налаштувань програма надасть номер ID для підключення інших пристроїв. Введіть його на решті смартфонів, які можуть використовувати Wi-Fi чи мобільний інтернет. У першому випадку затримки будуть меншими.

Щоб отримати максимальну якість звуку, встановіть гучність на рівні 25% та піднесіть гаджети один до одного. AmpMe проаналізує звучання і налаштує відтворення так, щоб була мінімальна кількість спотворень.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися