Субота, 24 Лютого, 2024

Як отримати Apple iMessage на Android

Ще до різноманітних Viber, WhatsApp чи Telegram користувачі Mac, iPhone та iPad спілкувалися через месенджер від Apple, пересилаючи один одному тексти, картинки, музику тощо. Особливість додатку iMessage в тому, що він працює лише на платформі Apple. Однак за певних умов ним можна користуватися на Android.

Першочерговою умовою для використання iMessage на Android є наявність комп’ютера Apple Mac, який слугуватиме проміжним шлюзом. На нього необхідно встановити програму AirMessage. Для спілкування у iMessage через Android комп’ютер Apple Mac повинен бути постійно увімкненим.

На комп’ютері Mac скачайте та встановіть сервер AirMessage. Якщо з’явиться проблема безпеки – зайдіть у системні налаштування, перейдіть в розділ «Безпека та приватність» та натисніть «Відкрити все одно». Також в налаштуваннях додатку змініть стандартний пароль на власний.

Надайте додатку інші потрібні для роботи дозволи. В системних налаштуваннях в розділі «Безпека та приватність» перейдіть у «Приватність» та виберіть «Доступність». Клацніть на іконку замка в лівому нижньому кутку для розблокування меню налаштувань. Може знадобитися ввести пароль від акаунту Mac. Клацніть значок «+» та перейдіть в розділ «Додатки», де оберіть AirMessage. При використанні macOS Mojave та новіше надайте «Повний доступ до диску».

В системних налаштуваннях Mac перейдіть в розділ «Мережа» та запишіть IP-адресу.

На смартфоні Android встановіть клієнт AirMessage з Google Play. Відкривши його введіть IP-адресу свого Mac та створений пароль, після чого натисніть кнопку «З’єднання».

Якщо сервер та клієнт AirMessage було правильно налаштовано на Android мають з’явитися чати iMessage. Додатково протестуйте працездатність, відправивши якесь повідомлення з iPhone.

Поточне налаштування дозволяє користуватися iMessage коли Android та Mac знаходяться в одній мережі Wi-Fi. Щоб використовувати iMessage на Android в будь-якому місці необхідно на роутері Wi-Fi налаштувати опцію «Перенаправлення портів». Як саме це зробити можна дізнатися з інструкції до вашого роутеру або на тематичних форумах. У кожного роутера прошивка відрізняється, тому універсальної інструкції налаштування неможливо надати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися