Середа, 6 Грудня, 2023

Як переглядати публікації в Instagram без реєстрації в ньому

Хочете переглядати чиїсь дописи в Instagram, не створюючи або не входячи в обліковий запис Instagram? Хоча можливості будуть обмежені, є кілька способів перегляду публікацій в Instagram без облікового запису.

Обмеження Instagram без облікового запису

Один із способів отримати доступ до чиїхось публікацій в Instagram, не входячи в обліковий запис, — це використовувати Instagram у веб-браузері на комп’ютері. У веб-версії ви отримуєте прямий доступ до профілю та всіх його публікацій, відео, але не до історій.

Обліковий запис має бути загальнодоступним, а не приватним, щоб можна було бачити його вміст. Крім того, ви не можете лайкати або коментувати публікації, не ввійшовши в систему.

Веб-версія Instagram працює лише на комп’ютерах Windows, Mac, Linux і Chromebook. Ви не можете використовувати його на Android або iPhone, оскільки мобільний веб-браузер постійно перенаправлятиме вас на сторінку входу на сайт.

Другий спосіб перегляду публікацій в Instagram без облікового запису — це використання безкоштовного стороннього веб-сервісу. Одним із них є Imginn, який дозволяє отримувати доступ, а також завантажувати дописи людей, відео та ролики в Instagram.

Як переглядати публікації в Instagram без облікового запису на веб-сайті Instagram

Для початку вам потрібно знати ім’я користувача профілю, який ви хочете бачити. Для прикладу використаємо ім’я користувача Instagram Кріштіану Роналду, яке є cristiano.

Тепер, коли у вас є ім’я користувача, відкрийте веб-браузер на комп’ютері та введіть наступну URL-адресу https://www.instagram.com/cristiano/. У цій URL-адресі замініть cristiano на ім’я користувача, профіль якого ви хочете переглянути.

Натисніть Enter, і завантажиться веб-версія Instagram, яка дозволить вам побачити вміст вибраного вами облікового запису.

Як переглядати публікації в Instagram на сторонньому веб-сайті

Щоб перейти на сторонній веб-сайт для перегляду публікацій Instagram без облікового запису, запустіть веб-браузер на своєму телефоні Windows, Mac, Linux, Chromebook, iPhone, iPad або Android і відкрийте Imginn.com.

Коли сайт завантажиться, виберіть поле «Введіть ім’я користувача» та введіть ім’я користувача профілю, до якого ви хочете отримати доступ. Потім натисніть Enter.

Ви побачите список облікових записів Instagram і виберіть серед них потрібний.

На сторінці облікового запису ви можете побачити весь вміст, опублікований власником облікового запису. Щоб переглянути публікацію в повному розмірі, клацніть її в списку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися