Вівторок, 28 Травня, 2024

Як створити резервну копію телефону Android

Зробіть собі майбутнє і зробіть резервну копію свого смартфона, поки не пізно. Адже телефон це хранитель цифрового життя, який містить найдорожчу пам’ять. Однак телефон досить легко зламати і втратити усі свої цінні спогади та інші дані. Завчасно витративши пару хвилин на резервне копіювання можна не боятися втрат даних у майбутньому.

Резервне копіювання в Google

Найпростіший і найпростіший варіант резервного копіювання – це хмарний сервіс Google, вбудований в Android.

Перейдіть у налаштування смартфону та знайдіть серед його опцій резервне копіювання до Google. Відшукайте кнопку негайного створення резервної копії та облиште телефон.

Резервне копіювання може зайняти кілька годин, якщо ви раніше не створювали бекап. Найкраще залишити телефон підключеним до зарядного пристрою та підключеним до Wi-Fi на ніч.

Знайти свої резервні копії можна в сервісу Google Диск.

Резервне копіювання на ПК з Windows

Google надає безкоштовно лише 15 ГБ для даних, які діляться між усіма сервісами Google. Для резервних копій місця може не залишитися і не всі хочуть отримати ще одну платну підписку заради збільшення дискового простору. В такому разі створити резервну копію файлів можна безпосередньо на комп’ютері.

Підключіть телефон до порту USB на настільному ПК або ноутбуці. На смартфоні потягніть панель сповіщень вниз та знайдіть сповіщення з системи Android, яке говорить щось на кшталт “Зарядка цього пристрою через USB”. Торкніться його та вкажіть опцію передачі файлів.

Тепер на ПК повинен з’явитися новий пристрій у Провіднику Windows. Натисніть на нього та скопіюйте потрібні дані на диск комп’ютера.

За потреби автоматизувати бекапи можна скористатися безкоштовною програмою Microsoft «Ваш телефон».

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися