Середа, 22 Травня, 2024

Lenovo розробила «розумні» кросівки

Китайська компанія створила «розумні» бігові кросівки, які відстежать фізичну активність власника. Lenovo показала розробку Yaoat F2 на конференції Tech World 2016 у Сан-Франциско, повідомляє Gagadget.

Компанія Lenovo разом з виробником підошов Vibram створила смарт-кросівки на базі модуля Intel Curie. Спереду вони мають невеликий дисплей, щоб перемикатися в режим тренування. У ньому Yaoat F2 протримаються до 10 годин, а в стандартному режимі – 10 днів. Вбудований акумулятор заряджається за допомогою бездротової зарядної панелі.

Кросівки Yaoat F2 уміють рахувати кроки і витрачені калорії, а ще виконують роль особистого тренера і підбирають відповідну програму тренувань. Вони обладнані технологією 3D-сканування і датчиками тиску, які дозволять підібрати ідеальну устілку, щоб потім надрукувати її на 3D-принтері. Кросівки можна використовувати навіть як ігровий контролер.

Коли Yaoi F2 надійдуть у продаж і за якою ціною, поки невідомо. Побачити концепт «розумних» кросівок можна на цьому відео:

Тетяна
Тетяна
В журналістику прийшла із банківської сфери. Захоплюється фотографією

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися