Як перевірити, чи є новим куплений iPhone

iphone-headphones

Популярність смартфонів Apple робить їх мішенню для зловмисників. Одна з популярних схем обману – продаж апарата, який був у використанні, під виглядом нового. Адже якщо девайс використовували в чохлі та із захисною плівкою на екрані, він виглядатиме, як новий. Однак його батарея та флеш-пам’ять матимуть певний знос. Ось як перевірити, чи є новим куплений вами iPhone.

Компанія Apple на офіційному сайті впровадила спеціальний розділ «Перевірка права на обслуговування та підтримку». Саме на ньому можна дізнатися вік щойно купленого мобільника.

Для того щоб перевірити, чи дійсно придбаний iPhone є новим, вставте в гаджет SIM-картку, підключіться до інтернету та активуйте телефон. Після цього зайдіть на сторінку «Перевірка права на обслуговування та підтримку» та введіть на ній серійний номер свого телефона. Його можна дізнатися в основному розділі налаштувань гаджета в підменю «Інформація про пристрій». Натисніть «Продовжити» та подивіться, що показав сайт.

Після активації в розділі «Перевірка права на обслуговування і підтримку» ви побачите термін закінчення гарантії. Якщо девайс новий, вона буде не менше 365 днів з моменту активації. Якщо сайт показує значно менший термін гарантії, тоді, швидше за все, вашим девайсом користувалися, але продали його під виглядом нового.

А якщо вам складно відрізнити одну модель iPhone від іншої і ви хочете бути певними, що придбали саме потрібну, ви можете зробити це за номером моделі.

1 коментар

  1. Та навіщо взагалі купувати нові айфони? Це ж дуже дорого. Я от на сайті ICOOLA – https://icoola.ua/ купив бомбезний вживаний айфончик і користуюсь з величезним задоволенням. Дивився на нові такі, і потім подумав, що то того не варте. Беушний на вигляд як новий, є гарантія, тим більше що безкоштовна.

Comments are closed.