П’ятниця, 24 Травня, 2024

Як перезавантажити смартфон або планшет Android

Час від часу перезавантаження необхідне будь-якому пристрою Android. Це змушує додатки із витоком пам’яті звільняти її, видаляє тимчасовий кеш і девайс загалом починає працювати швидше після перезавантаження. Перезавантаження також може бути швидким вирішенням незначних проблем, як-от збій програм. Ось як перезавантажити смартфон або планшет Android.

Виконайте стандартний перезапуск Android

«Стандартний перезапуск» найпростіше виконати за допомогою апаратних кнопок на телефоні.

Натисніть і утримуйте кнопку живлення або кнопки живлення та збільшення гучності на пристрої протягом кількох секунд, щоб відкрити екранне меню живлення. Для цього не потрібно розблоковувати пристрій.

Параметри екранного меню живлення можуть дещо відрізнятися залежно від вашого пристрою та версії Android, на якій він працює. Торкніться «Перезавантажити», а потім зачекайте, поки ваш пристрій перезавантажиться.

Якщо апаратні кнопки вашого телефону не працюють або їх було запрограмовано на запуск цифрового помічника, ви можете скористатися опцією на екрані, щоб вимкнути телефон.

Двічі потягніть вниз від верхньої частини екрана телефону. У меню, що відкриється, торкніться значка живлення. У меню живлення виберіть «Перезавантажити».

Вимкніть і знову ввімкніть

Якщо з якоїсь причини ви не бачите опції перезавантаження пристрою, спробуйте інші хитрощі. Наприклад, можна перезавантажити свій смартфон або планшет Android, просто вимкнувши та знову ввімкнувши його. Це хороша альтернатива, якщо ваш пристрій не має опції перезапуску в меню живлення.

Як і раніше, утримуйте кнопку живлення смартфона чи планшета або кнопки живлення та збільшення гучності протягом кількох секунд, щоб відкрити екранне меню живлення. Натисніть «Вимкнути живлення» (або еквівалент на вашому пристрої), а потім зачекайте, доки ваш телефон або планшет повністю вимкнеться.

Вимкнувши пристрій, натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути його знову.

Виконайте жорсткий перезапуск

Якщо ваш пристрій не відповідає або виникли проблеми зі звичайним перезавантаженням, ви можете виконати апаратне перезавантаження. Цей варіант є більш радикальним способом вимкнути та знову ввімкнути пристрій Android. Це як утримувати кнопку живлення на комп’ютері чи ноутбуці, щоб вимикання виконувала не операційна система, а мультиконтролер на платі.

Щоб це зробити, зазвичай потрібно натиснути й утримувати кнопку живлення принаймні 20-30 секунд. Пристрої Samsung мають трохи швидший спосіб: натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності та кнопку живлення/бокову клавішу протягом семи секунд.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися