Понеділок, 15 Липня, 2024

Як підключити AirPods до комп’ютера

Навушники AirPods можна використовувати для прослуховування музики та контенту не лише зі смартфонами iPhone. Їх також можна підключити до комп’ютера. Процес дещо відрізняється залежно від операційної системи на машині.

Для підключення другого покоління AirPods необхідно, щоб на машині була встановлена macOS Mojave 10.14.4 або новіше. Для успішного підключення AirPods Pro потрібна Catalina 10.15.1 або новіше.

При відповідності версій програмного забезпечення відкрийте системні налаштування на комп’ютері Apple та оберіть розділ Bluetooth. Помістіть обидва навушника AirPods в чохол та тримайте його кришку відкритою.

Затисніть кнопку на чохлі AirPod поки не почне мигати білий світлодіод. Після цього дочекайтеся поки AirPods з’являться на екрані комп’ютера та натисніть кнопку з’єднання.

На Windows процес підключення відрізняється незначним чином. Відкрийте меню параметрів та перейдіть в секцію Bluetooth. Клацніть на значок додавання пристроїв.

Відкрийте кришку чохла AirPods, натисніть та утримуйте кнопку на ньому. Дочекайтеся поки іконка AirPods з’явиться на екрані ПК.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися