Субота, 25 Травня, 2024

Як розширити функціональність виділених кнопок Android

Хоча Android вважається системою, яку можна налаштувати під себе, насправді вона пропонує досить обмежені можливості. Наприклад, спробуйте встановити запуск якогось додатка на подвійне натиснення кнопки «Назад». Або зробити так, щоб при довгому натисненні на кнопку «Додому» з’являлося меню вимкнення пристрою. Розробник Станіслав Богаткін виправив подібне обмеження Android.

Android

Щоб додати більше можливостей клавішам свого смартфона, знадобиться утиліта Key Mapper (https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.sbog.keymapper&hl=ru). Вона дозволяє прив’язати до клавіш пристрою нові функції. За замовчуванням виділені кнопки ОС служать для виконання трьох дій: повернутися до попереднього, перейти на робочий стіл і переглянути список запущених додатків.

Після встановлення Key Mapper можна буде додатково використовувати подвійний і довгий тап. До кожної з цих дій можна прив’язати якусь функцію. Можна, наприклад, блокувати екран подвійним тапом по кнопці «Назад» або включати камеру тривалим дотиком до кнопки «Меню».

Для роботи утиліти треба надати їй необхідні дозволи. Після цього можна приступати до налаштування. Для цього натисніть червону кнопку з плюсом в головному вікні програми. У спливаючому вікні виберіть кнопку та вкажіть для неї дію – подвійний тап або тривалий дотик. Далі прив’яжіть додаток чи функцію, яку повинно виконувати таке натиснення.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися