Як швидко очищати історію браузера

Ви можете вибрати часовий діапазон: історію за період часу, наприклад останню годину, останні 24 години, останній тиждень або за весь час.

Хочете швидко очистити історію браузера? Для цього є комбінація клавіш. Вона працює в будь-якому браузері, з Google Chrome, Apple Safari, Microsoft Edge і Mozilla Firefox включно, як на ПК з Windows, так і на Mac.

Щоб швидко очистити історію веб-переглядача на комп’ютері з Windows, натисніть Ctrl+Shift+Delete під час використання браузера. На комп’ютері Mac замість цього натисніть Command+Shift+Delete. У вашому браузері з’явиться вікно «Очистити дані веб-перегляду» або «Очистити історію».

Тепер ви можете налаштувати, що саме ви хочете видалити. Ваш веб-переглядач запам’ятає налаштування, які ви виберете тут, тому вам доведеться налаштувати це лише один раз.

Ви можете вибрати часовий діапазон: історію за період часу, наприклад останню годину, останні 24 години, останній тиждень або за весь час. Ви також можете вибрати типи даних: історія веб-перегляду, історія завантажень, файли cookie, кешовані файли тощо.

Коли ви закінчите, натисніть кнопку «Очистити дані» або «Очистити зараз»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я