Зв’язок та музика об’єднують українців заради перемоги

Минулого року ми відчували неабияке єднання українців, підтримку Європейської та світової спільноти, які заряджали нас на перемогу. Цю єдність ми відчуваємо і сьогодні.

Лічені дні залишаються до міжнародного музичного конкурсу «Євробачення 2023», який буде проводитись від імені України у Великій Британії на арені Liverpool. З 1956 року Євробачення найбільш очікуване та інтригуюче шоу. Це знакова подія для всього світу та українців.

Минулого року ми відчували неабияке єднання українців, підтримку Європейської та світової спільноти, які заряджали нас на перемогу. Цю єдність ми відчуваємо і сьогодні.

Прагнучи підсилити цей незламний дух українців та зберегти особливий зв’язок співвітчизників, Vodafone став спонсором трансляції ПередЄвроШоу, яке розповість про всі цікаві подробиці півфіналів та фінал цієї знакової події для України та світу.

«На жаль, Україна як минулорічний переможець не може приймати у себе учасників міжнародного музичного конкурсу через військові дії. Тож ми вирішили також підтримати українців та разом вболівати за TVORCHI на конкурсі, долучившись до трансляції ПередЄвроШоу в Україні», – розповіли в компанії.

«Ми впевнені, що 13 травня більша частина українців, в якій точці світу вони б не були, дружно вболіватиме за Україну та за її Серце зі сталі. Тож наша основна місія сьогодні – об’єднувати українців за допомогою особливого зв’язку, аби щодня наближати нашу перемогу та якнайшвидше повернути країну до мирного життя».

Уже зовсім скоро ми дізнаємось, хто ж переможе цього року та в якій країні відбуватиметься конкурс наступного року.

Перший півфінал «Євробачення-2023» шанувальники музичного конкурсу зможуть побачити вже 9 травня, а другий – 11 травня. Фінал, у якому виступатимуть представники від України та буде обрано нового переможця конкурсу, відбудеться 13 травня.

Український колектив TVORCHI автоматично потрапив до фіналу цьогорічного «Євробачення», адже минулого року Україна отримала перше місце. У фіналі Андрій Гуцуляк і Джеффрі Кенні виступлять під номером 19.

Трансляція півфіналу та фіналу «Євробачення 2023» в Україні відбудеться на каналі  «Суспільне Культура» та сайті «Суспільне Євробачення».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я