Четвер, 30 Листопада, 2023

Як скопіювати вміст файлу без його відкриття

Переміщувати текстовий та графічний контент у буфер обміну можна швидше, ніж це дозволяють стандартні засоби операційної системи Windows. Зазвичай для того, щоб скопіювати вміст файлу, потрібно його спершу відкрити. Але заповнити буфер обміну можна і без цього.

Щоб пришвидшити копіювання змісту текстових та графічних файлів, необхідно встановити на комп’ютер утиліту Copy Contents. Це безоплатний додаток для ОС Windows, котрий дозволить копіювати документи з контекстного меню, яке викликається правою кнопкою миші. Замість відкриття файлу та подальшого копіювання достатньо буде одразу натиснути кнопку Copy Contents.

 

Утиліта «важить» дещо більше 2 мегабайтів та працює для графічних файлів форматів JPG, PCX, PNG, BMP, TGA, GIF, TIF, а також текстових документів TXT і SRT.

Після копіювання в кутку екрана з’явиться повідомлення про те, що вміст обраного документа скопійовано в буфер обміну Windows. Далі з цим контентом можна працювати як звичайно – вставляти його в текстовий чи графічний редактор.

 

Додаток Copy Contents розроблювався в першу чергу для Windows 7, але він успішно працює і в інших настільних операційних системах Microsoft, із застарілою Windows XP включно.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися