Четвер, 30 Травня, 2024

Як у Safari на iPhone автоматично закривати вкладки

Легко накопичити сотні вкладок Safari на iPhone, ускладнивши собі пошук конкретних вкладок, особливо коли вони розкидані по різних групах. Забагато вкладок може навіть уповільнити сам Safari. Можна налаштувати Safari автоматично видаляти вкладки, які, на його думку, вам непотрібні.

Коли у Safari відкрито занадто багато вкладок, він може почати гальмувати. Також Safari відомий тим, що несподівано закриває всі вкладки без можливості їхнього відновлення. Уникнути цього можна, закриваючи вкладки одразу, як вони стають непотрібні. Якщо необхідно зберегти деякі вкладки, їх можна перемістити до нової групи вкладок.

Щоб автоматично закривати вкладки у Safari перейдіть до Налаштування –> Safari, а потім відкрийте «Закриті вкладки» з групи вкладок.

За замовчуванням встановлено ручний режим, але ви можете налаштувати автоматичне закриття вкладок, які давно не переглядалися. Можна вибрати автоматичне закриття вкладок через день, тиждень або місяць.

Функція автоматично закриває вкладки як у стандартному, так і в приватному режимі, а також у кожній групі вкладок.

Якщо знадобиться знову перейти до вкладки, яку Safari автоматично закрив, знайти її можна в меню «Нещодавно закриті вкладки». Отримати доступ до нього можна, утримуючи кнопку плюс (+) на екрані попереднього перегляду вкладок. Однак він не працюватиме для режиму інкогніто.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися