Дрон з іонним двигуном показав свою працездатність на практиці

Розробники обіцяють, що до кінця 2023 року їхній безпілотник літатиме 15 хвилин та створюватиме менше 70 дБ шуму, що є досить тихим показником у середовищі міста.

Дрон Ventus на практиці довів, що літати в місті можна без гвинтів, використовуючи космічний іонний двигун. На проведених компанією Undefined Technologies випробуваннях цей апарат протримався в повітрі більше 4 хвилин. Комерційне розгортання нової машини має розпочатися у 2024 році, із запуском нового покоління безшумних дронів.

Безпілотний апарат Ventus не використовує гвинти для польоту. Уся його широка структура утворює дві сітки електродів, які генерують електричні полів високої напруги, іонізуючи молекули повітря та направляючи їх вниз, щоб створити «іонний вітер» і утворити підйомну силу.

Концепція іонного двигуна уже десятки років виокристовується в космосі. Цей тип двигунів дозволяє космічним апаратам споживати значно менше палива, ніж хімічні двигути. Але іонні двигуни генерують дуже невелику тягу. Undefined каже її технологія Air Tantrum забезпечує ддо 150% вищий рівень тяги порівняно з поточними технологіями іонних двигунів.

Компанія вперше продемонструвала свою технологію іонного дрона в 2020 році, заявивши про 25-секундний політ, але показала лише кілька секунд у відео з випробувальної лабораторії. Згодом компанія заявила, що цей тестовий безпілотник виробляв близько 90 дБ шуму – це досить гучно.

На початку цього року компанія заявила про політ у приміщенні тривалістю дві з половиною хвилини зі зниженим рівнем шуму в 85 децибел і опублікувала 39-секундне відео як доказ.

Тепер компанія каже, що прототип літав цілих чотири з половиною хвилини, і це задокументовано у однохвилинному відео. У ньому стверджується, що він досяг рівня шуму нижче 75 дБ.

Розробники обіцяють, що до кінця 2023 року їхній безпілотник літатиме 15 хвилин та створюватиме менше 70 дБ шуму, що є досить тихим показником у середовищі міста.

Але поки невідомо, на якій відстані від дрона Undefined знімає свої показники шуму. Наприклад, повітряне таксі Joby S4 eVTOL залишається нижче 65 дБ, однак для цього вимірювання проводиться на відстані 100 м від літального апарату.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я