Середа, 29 Травня, 2024

Як у Spotify слухати улюблену музику своїх друзів

Функція змішування Spotify Blend дозволяє створювати плейлист, в якому ваші улюблені пісні змішуються з улюбленими треками ваших друзів. Список відтворення Blend оновлюється щодня і містить рейтинг, який відстежує, наскільки схожі ваші музичні смаки.

Як створити плейлист Spotify Blend

Обидва користувачі потребують облікового запису Spotify для створення списку відтворення Blend. Це можуть бути звичайні безкоштовні акаунти, преміум-підписка не потрібна. Кроки однакові як на iPhone, так і на Android.

  1. Відкрийте програму Spotify і натисніть на опцію пошуку в нижній частині екрана.
  2. Під заголовком “Переглянути все” натисніть “Зроблено для вас”.
  3. Натисніть на поле зі знаком плюс всередині нього з написом “Створити суміш”.
  4. Тепер потрібно запросити друга поділитися своїм списком відтворення. Натисніть запросити і поділитися посиланням – ви можете швидко відправити його, використовуючи існуючі засоби комунікації, або натисніть Копіювати, щоб відправити посилання вручну іншим способом.
  5. Друг, який отримав посилання, повинен перейти за ним на своєму телефоні та натиснути на опцію Приєднатися.

Плейлист з’явиться відразу ж разом зі слайд-шоу, яке розповість , наскільки схожі ваші з другом музичні смаки. Якщо ви хочете знову переглянути слайд-шоу після його закінчення, натисніть на обертовий значок над назвою вашого плейлиста.

У вашому плейлисті Blend зберігаються пісні з обох бібліотек – вашої та друга. Якщо ви не впевнені, яка пісня кому належить, подивіться на ініціал поруч з треками – він показує, хто додав пісню.

Якщо натиснути на значок з трьома крапками під назвою списку відтворення, стане доступно більше варіантів налаштувань. Використовуйте це меню, щоб поділитися своїм плейлистом, залишити його, додати поточні пісні в постійний плейлист і багато іншого.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися