Середа, 29 Листопада, 2023

Як у Viber та Facebook Messenger активувати темну тему оформлення

Любителі переписуватися в месенджерах можуть додати своєму гаджету автономності. Для цього необхідно мати смартфон з екраном OLED і встановити в месенджерах темну тему оформлення. Ось як активувати таку в популярних додатках Viber та Facebook Messenger.

Користувачам Viber необхідно оновитися до свіжої версії Viber 10.2.0.3. Після цього для активації темної теми оформлення потрібно зайти в налаштування програми і перейти в розділ «Теми оформлення». В ньому необхідно відмітити відповідну опцію. Інтерфейс додатка не стане чорним, а виглядатиме сірим, однак навіть він збереже заряд акумулятора.

Темна тема у Facebook Messenger спершу була «великоднім яйцем», однак коли про неї дізнався увесь світ, соцмережа зробила кумедний спосіб її активації офіційним. Для вмикання чорного кольору потрібно відправити будь-кому зі своїх контактів смайлик у вигляді півмісяця. Додаток повідомить про активацію нічного режиму. Після повідомлення необхідно зайти в налаштування Facebook Messenger і активувати темний режим.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися