Четвер, 29 Лютого, 2024

Як у Windows 10 налаштувати багатопальцеві жести тачпаду

Оновлення Creators Update запропонувало користувачам Windows 10 поліпшену підтримку тачпадів Precision Touchpads. Власники ноутбуків з ними можуть налаштовувати багатопальцеві жести тачпаду для виконання звичних дій.

тачпаду

Спершу необхідно дізнатися, чи у вашому ноутбуці встановлений тачпад Precision Touchpads. Для цього відкрийте меню «Старт» та запустіть «Параметри». Далі перейдіть до розділу «Пристрої» та відкрийте пункт «Тачпад».

Якщо ви побачите напис «Ваш ПК має сенсорну панель підвищеної точності», це означатиме, що для вас доступні багатопальцеві жести. Опції їхнього налаштування знаходяться нижче у цьому ж вікні. Якщо ваш лептоп має стандартний тачпад, тоді ці опції будуть заблокованими.

Прокрутіть вікно вниз до розділу «Тапи». Ви побачите меню, в якому можна вибрати рівень чутливості сенсора – низьку, середню, високу та найбільшу. Під меню чутливості знаходяться чотири жести для кліків та вибору, які за замовчуванням активовані. Їх можна вимкнути за потреби.

Щоб налаштувати жести трьома та чотирма пальцями, клацніть у меню «Свайпи». З’явиться чотири опції: нічого, переключати програми та показувати робочий стіл, переключати та показувати робочий стіл, змінювати аудіо та гучність. Перша відключає трипальцеві жести, друга відкриває диспетчер запущених програм, третя дозволяє переключатися між віртуальними робочими столами, четвертою зручно контролювати мультимедійні програми.

Якщо ви клацнете на кнопку «Розширені жести», тоді Windows надасть меню для налаштування інших дій, наприклад, зміна розмірів вікна, запуск програм тощо.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися