Як у Windows дивитися вміст файлів без їхнього відкриття

В «Області перегляду» зміст файлу можна лише дивитися, редагувати не вийде.

Windows дозволяє переглядати вміст найпопулярніших типів файлів без запуску відповідної програми. Контент відображається у спеціальному вікні в «Провіднику». За замовчуванням цей режим вимкнений, але ось як його активувати.

Щоб включити у файловому менеджері Windows перегляд вмісту файлів, просто натисніть у ньому комбінацію ALT+P. Активувати «Область перегляду» також можна однойменною кнопкою на панелі «Вид». Тут же можна включити «Область відомостей», щоб бачити більше мета-інформації про файл.

В «Області перегляду» зміст файлу можна лише дивитися, редагувати не вийде. Однак можна виділити та скопіювати певний уривок.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Цей функціонал додає одну велику проблему, ніж малу користь. Кожен файл теки, при активованій функції перегляду контенту файлів “без відкриття” — ВІДКРИВАЄТЬСЯ і лишається відкритим, доки відкрите це вікно перегляду, а іноді аж до перевантаження системи. Файли буде неможливо редагувати і зберігати на місці під старою назвою, бо вони відкриватимуться лише в режимі для читання. Програми будуть вимагати змінити назву або шлях файла при його редагуванні перед записом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я