П’ятниця, 1 Березня, 2024

Як у Windows керувати курсором миші за допомогою клавіатури

Цифровий блок справа від основної клавіатури може замінити мишу. Для цього у Windows необхідно лише активувати відповідну опцію.

Щоб увімкнути керування курсором миші за допомогою клавіатури, відкрийте «Параметри» та послідовно перейдіть до «Спеціальні можливості», «Взаємодія», «Миша». Активуйте перемикач «Управляти мишею за допомогою клавіатури».

За замовчуванням цифровий блок почне контролювати курсор миші, лише коли натиснута кнопка NUM LOCK. Можна також налаштувати ОС керувати вказівником при будь-якому стані цієї клавіші, вимкнувши перемикач «Керувати вказівником миші, якщо ввімкнений режим NUM LOCK».

Про активне управління мишею за допомогою клавіатури сповістить індикатор поруч з годинником у правому нижньому куті екрана. Для переміщення курсора по вертикалі і горизонталі потрібно використовувати клавіші 4,8,6 і 2, по діагоналі – кнопки 7,9,3 і 1. Клавішу з цифрою 5 можна використовувати для лівого або правого кліка мишею, перемикаючись між двома режимами натисненням на клавішу з символом /. Для прискорення руху курсора можна затискати клавішу Ctrl, а для уповільнення – Shift.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися