Субота, 22 Червня, 2024
ДодомуПорадиЯк утримувати швидкий інтернет при нестабільному покритті

Як утримувати швидкий інтернет при нестабільному покритті

В умовах нестабільного покриття перемикання може відбуватися щохвилини, унеможливлюючи нормальне користування мобільним інтернетом навіть у повільному 2G.

Навіть якщо рівень сигналу 3G або 4G буде достатнім для роботи мобільного інтернету, смартфон все одно може перемикатися в режим 2G. Це означає не лише зменшення швидкості онлайн-доступу в сотні разів, а й затримку пересилання, адже на перемикання з одного типу мережі на інший потрібен час. В умовах нестабільного покриття перемикання може відбуватися щохвилини, унеможливлюючи нормальне користування мобільним інтернетом навіть у повільному 2G.

Деякі смартфони надають можливість зафіксувати підключення до бажаної мережі. Для цього в налаштуваннях мобільних мереж у них можна вказати «тільки 3G», «тільки 4G» тощо. Однак багато апаратів не надають цієї простої, але корисної опції, дозволяючи вказати лише список усіх мереж, в яких повинен працювати телефон: «2G», «2G/3G» або «2G/3G/4G».

У такому разі можна спробувати додаток 3G Only Network Mode. Він має лише одну кнопку, яка відкриває меню прихованих налаштувань бездротових мереж у Android. У ньому можна примусово відключити використання мережі 2G.