Субота, 2 Березня, 2024

Як увімкнути пошук iPhone коли він вимкнений

Find My iPhone — це одна з найважливіших функцій, яку потрібно ввімкнути на пристроях Apple. Вона дозволяє знайти втрачений iPhone та інші пристрої Apple, і її потрібно налаштувати лише один раз. Якщо все зроблено правильно, «Знайти мій iPhone» дозволить вам відшукати зниклу або вкрадену трубку, навіть якщо її вимкнено.

Find My iPhone збереже ваші дані в безпеці, навіть якщо ви ризикуєте більше не побачити свій iPhone, якщо його вкрадуть. Злодії завжди можуть розібрати його та продати запчастини, якщо не зможуть його повторно активувати.

Але функція «Знайти iPhone» також корисна для пошуку телефону, який ви могли загубити. Ось чому ви повинні переконатися, що мережа пристроїв Apple Find My може знайти ваш пристрій, навіть якщо акумулятор розряджається або телефон вимкнено.

Одне, що ви можете зробити, це заборонити будь-кому вмикати режим польоту на пристрої. Це гарантує, що ваш iPhone завжди матиме доступ до стільникового зв’язку та GPS. Ви також захочете заблокувати аксесуари USB, коли телефон заблоковано.

Для цього перейдіть у програму «Налаштування» та торкніться «Face ID/Touch ID та пароль». Вам потрібно буде ввести свій пароль, щоб внести зміни. Зробивши це, перейдіть до розділу «Дозволити доступ під час блокування». Там вимкніть Центр керування та USB-аксесуари.

Після цього переконайтеся, що функція «Знайти iPhone» дійсно працює. Вам потрібно буде ввімкнути Служби визначення місцезнаходження. Ви знайдете перемикач у програмі «Налаштування» в меню «Конфіденційність».

Нарешті, поверніться на головну сторінку налаштувань, торкніться свого імені Apple ID і знайдіть Find My. Щоб це працювало, вам потрібно буде ввійти у свій Apple ID.

Торкніться «Знайти мій iPhone» і переконайтеся, що всі три перемикачі зелені: «Знайти мій iPhone», «Знайти мою мережу» та «Надіслати останнє місцезнаходження».

Єдиний раз, коли вам слід вимкнути функцію «Знайти мій iPhone», це коли ви оновлюєте iPhone і хочете перепродати старий пристрій або передати його комусь іншому.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися