Вівторок, 18 Червня, 2024

Як відновити втрачену SIM-картку Vodafone

traveler showing sim-card and screen of smartphone

Щомісяця до контактного центру Vodafone Україна надходить близько 80 тисяч заявок на блокування або заміну SIM-картки. Більше 30% таких звернень пов’язані з втратою SIM-картки разом з пристроєм. Але загублений мобільник чи поломка SIM-карти не означають, що доведеться змінювати номер телефону. Картку можна просто змінити на нову, для чого Vodafone Україна пропонує просту процедуру. Так можна зберегти старий номер, активовані послуги та гроші на рахунку.

Для відновлення SIM-картки треба подати заявку через контактний центр та пройти ідентифікацію. Зробити це можна за номерами 111 (з мобільного Vodafone в Україні) або 0 800 400 111 (з будь-якого номера в Україні). Її також можна залишити в магазинах Vodafone, адресу яких можна подивитися на сайті оператора.

Ідентифікація абонента полягає в тому, що необхідно надати паспортні дані власника номера. Окрім цього, необхідно буде відповісти на кілька питань:

  • назвати 2 телефонних номери, на які ви мінімум тричі дзвонили за останній місяць;
  • вказати точку доступу (APN), яку ви використовували.

Якщо ви не знатимете відповіді на ці питання, тоді оператор поставить додаткові запитання:

  • сума останнього поповнення рахунку або переказу коштів на ваш номер;
  • дата останньої платної чи безплатної події за номером;
  • поточна сума на рахунку.

Відновлення буде значно простішим, якщо ви зберегли упаковку від стартового пакету. На ній надрукований PUK1-код, який можна показати в найближчому магазині Vodafone разом зі своїм паспортом.

Нову SIM-картку оператор видасть безплатно, отримати її можна у фірмовому магазині. При цьому всі нові SIM-картки Vodafone Україна випускаються у форматі 3 в 1: standart/micro/nano.

Пам’ятайте, що термін дії номера – один рік, якщо його не поповнювали впродовж цього терміну. Це той час, за який ви можете відновити свій загублений номер.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Добрий день я би хотіла видновити свій стартовий пакет 0994553542 і та якщо ви можете чи переслати мені до Варшави г.Дашина будьласка

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися