П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як відновити або скинути програму в Windows 11

Якщо деякі встановлені програми створюють проблеми, ви можете спробувати відновити їх до початкового стану, щоб повернути їхню нормальну працездатність. Windows 11 фактично дозволяє відновлювати ваші програми без необхідності видаляти та встановлювати їх заново.

Обмеження полягає в тому, що можна відновити або скинути лише програми, які поширюються через Microsoft Store або використовують сучасні формати упаковки, тому не всі додатки підтримуватимуться. Класичні програми все одно потребуватимуть видалення та повторної інсталяції програми, щоб вона запрацювала, хоча деякі можуть також пропонувати відновлення в самій програмі.

Як відновити або скинути налаштування сучасної програми Windows 11

Відновлення намагається виправити програму, не видаляючи ваші дані, тоді як скидання означає, що вам доведеться знову ввійти в свій акаунт, якщо цього вимагає програма, і ви можете втратити дані, які зберігаються в самій програмі.

Ось як це зробити:

  • Відкрийте Пуск .
  • Якщо потрібну програму закріплено, клацніть її піктограму правою кнопкою миші та виберіть Налаштування програми. Якщо ні, натисніть «Усі програми» та знайдіть програму в списку. Клацніть її правою кнопкою миші та виберіть Більше > Налаштування програми .
  • Прокрутіть униз до «Скинути» та натисніть «Відновити» , щоб спробувати виправити програму, не втрачаючи даних.
  • Зачекайте, поки процес завершиться, і спробуйте знову відкрити програму. Якщо додаток знову працює, усе готово.
  • Якщо ні, поверніться до програми «Налаштування» та «Скинути» цього разу
  • Дочекайтеся завершення процесу.

Програму буде повернено до налаштувань за замовчуванням, без ваших особистих даних, і вона повинна знову працювати. Якщо ні, проблема може бути пов’язана з помилкою в програмі або Windows. Перевірка Windows Update і наявність оновлень програм у Microsoft Store може допомогти в цьому.

Якщо програма, яка викликає у вас проблеми, не має можливості скидання (ви можете не побачити кнопку налаштувань програми в меню «Пуск»), це означає, що єдиним рішенням є видалити її та встановити знову.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися