Microsoft офіційно презентувала нові функції Windows 11

У лютому Microsoft представить нові можливості для Windows 11, де з’явиться функція запуску додатків Android через Microsoft Store, оптимізована функція вимкнення та ввімкнення звуку (під час дзвінку) з панелі задач, спрощений доступ до функції спільного використання вікон та роботи з ними та оновлений дизайн для двох стандартних: Блокнот і Медіаплеєр.

Microsoft офіційно презентувала нові функції Windows 11

Протягом останніх двох років спосіб життя і роботи користувачів ПК значно змінилися, – говорять в Microsoft. Можна відмітити три основні тренди ринку серед користувачів ПК: зростання обсягів гібридної роботи (віддалений формат і в офісі) та онлайн-навчання, зміна звичок в рамках перегляду розважального контенту та використання додатків для спілкування онлайн, також споживацького попиту.

Підписуйтесь на наш Telegram

Багато співробітників компаній, які отримали можливість працювати у віддалено, хотіли б і надалі продовжувати такий формат. За останні два роки в Windows зафіксували цю тенденцію: кількість користувачів програм для спілкування та спільної роботи виросла у 6 разів (у тому ж Microsoft Teams).

Microsoft Windows 11

З початку пандемії на 70% більше людей стали дивитися контент через стрімінгові платформи, такі як Hulu, Netflix и YouTube, використовуючи пристрої на базі ОС Windows. Ріст активного ігрового часу серед геймерів збільшився на 35%, це можна порівняти з часом, який люди проводять за телевізором. Також можна відзначити зростання популярності таких сервісів, як покупка товарів і продуктів, запис на візит до лікаря онлайн.

Паралельно з цим збільшується кількість обробки онлайн-замовлень та проведення віртуальних зустрічей. Наприклад, сьогодні користувачі пристроїв на платформі Windows вдвічі частіше користуються комп’ютером для здійснення онлайн-покупок, і витрачають на них близько 40% часу, який вони проводять за пристроєм протягом дня.

Нові функції Windows 11

З виходу в жовтні 2021 року Windows 11, компанія Microsoft зафіксувала високий попит на оновлення системи серед користувачів. Активні користувачі Windows 11 відзначають високі показники якості та задоволеності у порівнянні з попередніми операційними версіями Windows.

Також згадують зручний функціонал платформи Windows 365 з можливістю виходу в хмарне сховище, де створені всі умови для безпечного зберігання персональних і робочих даних, у тому числі й можливість безпечно входити у свій обліковий запис з декількох пристроїв. Спрощена версія операційної системи Windows 11 SE спеціально розроблена для освіти, щоб допомогти полегшити процес навчання школярам і студентам.