Як відредагувати інформацію автозаповнення на вашому iPhone або вимкнути цю функцію

Таким чином ви не ризикуєте поділитися занадто великою кількістю конфіденційної інформації.

Якщо ви втратите або скасуєте кредитну картку, або якщо ви не хочете, щоб особисті дані зберігалися на вашому телефоні, або якщо ви ділитеся своїм iPhone з іншими, тоді ви можете видалити або принаймні налаштувати функцію автозаповнення. Таким чином ви не ризикуєте поділитися занадто великою кількістю конфіденційної інформації.

Як редагувати автозаповнення даних кредитної картки на iPhone

  1. Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до вкладки Safari.
  2. Торкніться Safari, потім торкніть Autofill у підрозділі General.
  3. Перемкніть «Кредитні картки» ліворуч (кнопка стане білою), щоб запобігти автоматичному використанню телефоном будь-якої з карток у файлі, або торкніться «Збережені кредитні картки» (а потім введіть свій пароль), щоб керувати різними картками на у кожному конкретному випадку.

Як відредагувати автозаповнення збережених паролів на iPhone

  1. У програмі «Налаштування» проведіть пальцем униз і натисніть «Паролі та облікові записи».
  2. На наступній сторінці ви можете вимкнути автоматичне заповнення паролів, вимкнувши «Автозаповнення паролів», або ви можете редагувати дані паролів для кожного сайту чи окремого додатка, натиснувши «Паролі веб-сайтів і програм». “
  3. У меню «Паролі веб-сайтів і додатків» ви також можете індивідуально змінити ім’я користувача та пароль, які ви використовуєте для доступу до кожного сайту, який ви зберегли.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я