Як виготовити охолоджувальну підставку для ноутбука

Якщо у вас сучасний безвентиляторний лептоп, тоді ви можете помітити, що після кількох годин роботи гаджет починає «гальмувати». Це перегрівається процесор, і подібне також трапляється, коли довгий час не очищувати систему охолодження ноутбука з вентилятором. В обох випадках виручити може охолоджувальна підставка, яку не обов’язково купувати за великі гроші, а можна зробити самостійно з доступних деталей.

laptop-cooling-stand

Для виготовлення знадобиться лист пінополістиролу, компакт-диск, дерев’яні палички від морозива, клей, кришка від пляшки, ізоляційна стрічка, електромотор від CD-ROM і USB-кабель. З інструментів потрібні ніж, клейовий пістолет, шило і ножиці.

Виріжте з пінополістиролу лист розміром 25х35 сантиметрів, а також кілька кубиків розміром 5х2х1 см і 5х2х2 см. У листі пінопласту по центру зробіть отвір трохи більший за діаметром, ніж компакт-диск. З компакт-диска зробіть вентилятор, який приклейте до кришки та приєднайте до електромотора. Як опору прилаштуйте дерев’яні палички. Розмістіть саморобну підставку під ноутбуком та підключіть електромотор до порту USB-кабелем.

Покрокову інструкцію дивіться на відео:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я