Вівторок, 23 Квітня, 2024

Як використати поточну дату для заголовка сторінки OneNote

onenote

Щоб зручніше орієнтуватися у своїх замітках, добре вказувати в заголовку дату. Ось як швидко вказати дату у редакторі OneNote і при цьому не друкувати її щоразу вручну.

Для цього знадобляться клавіатурні скорочення. Створіть нову сторінку OneNote, як звичайно. Коли почнете друкувати її заголовок, натисніть Alt + Shift + D. Ця комбінація наказує OneNote вставити поточну дату. Якщо до неї необхідно додати поточний час, тоді натисніть ще Alt + Shift + F. Проблема в тому, що за замовчуванням OneNote сортує список записів залежно від дати останньої зміни.

Однак якщо додати плагін Onetastic для настільної версії OneNote, це можна змінити. Інсталюйте його та завантажте до нього макрос «Сторінки з вставленими датами вгорі» (Inserted Dated Page at the top). Під час інсталяції макросу Onetastic скаже, що треба купити версію Pro за $15, але можна відкласти це питання та користуватися безплатним пробним періодом.

Після інсталяції макросу відкрийте у OneNote секцію, в якій потрібно додати нову сторінку. Потім в панелі інструментів на вкладці «Головна» шукайте нову секцію «Макроси». У ній клацніть на «Сторінки» та «Сторінки з вставленими датами вгорі». З’явиться нова сторінка з датою як заголовка.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися