Субота, 20 Квітня, 2024

Як вирішити помилку входу в Google Play

WROCLAW, POLAND - SEPTEMBER 10, 2014: Increasingly wider range of Google Play Store in Poland

Іноді при доступі до магазину додатків Android виникає помилка «Потрібна авторизація. Увійдіть у свій акаунт Google». Вона з’являється найчастіше при спробах завантажити та інсталювати програму з Play Store. Офіційний шлях вирішення від Google не завжди допомагає, проте є ще один спосіб.

Офіційний спосіб позбутися проблеми авторизації в акаунті Google Account полягає у видаленні поточної інформації з додатка Google Play Store. Для цього зайдіть у налаштування гаджета, перейдіть до розділу додатків та знайдіть у списку Google Play Store. Натисніть на нього та видаліть у меню дані цієї програми.

Якщо офіційний спосіб не допоміг, тоді спробуйте наступне. Зайдіть у налаштування гаджета та взагалі видаліть акаунт Google. Перед цим обов’язково переконайтеся, що ви знаєте пароль та логін для доступу. Потім повторно додайте свій акаунт. Але зробіть це через додаток Google Play Store – вкажіть свої дані, коли він запитає.

З Google Play виникає багато інших помилок. Як вирішити найпопулярніші з них, читайте в матеріалі «Як вирішити проблеми та помилки Google Play».

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися