Неділя, 26 Травня, 2024

Як власники iPhone можуть швидко змінити фон зроблених селфі

Користувачі девайсів на iOS можуть легко створити незвичайні селфі, змінивши фон на фотографії на щось цікаве. Для цього не потрібно бути майстром фотошопу – для цієї ОС є спеціальний безплатний додаток.

Додаток Fabby автоматично вирізає фон за допомогою нейромереж і замінює його на більш цікавий. Утиліта працює дуже просто: потрібно лише сфотографуватися або вибрати знімок з галереї. Усе інше зробить додаток. За секунду він акуратно виріже фон і згенерує оглядову версію, на якій можна переміщуватися в різне оточення: від тропічного пляжу і останнього поверху хмарочоса до засніженого лісу або гір.

Крім статичних фонів є також анімовані. У деяких випадках можна налаштовувати інтенсивність злиття силуету з фоном і розмиття самого фону, а також додавати фільтри. Готове фото відразу можна викласти в Instagram або поділитися через стандартне меню.

Зараз доступні кілька десятків різних стилізацій, серед яких багато новорічних. На даний час Fabby працює тільки на iOS, версію для Android обіцяють випустити через кілька місяців.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися