Вівторок, 23 Липня, 2024

Vodafone розширює роздрібну мережу в Україні: магазин компанії відкрито в Сумах

Vodafone

Сумській магазин схожий на інші магазини Vodafone в Україні і в світі не тільки оригінальним оформленням і високим рівнем сервісу, але і відповідністю глобальним стандартам обслуговування Vodafone. В першу чергу – це орієнтація на клієнта, який повинен залишитися задоволеним. Якість фірмових магазинів, їх внутрішнє наповнення і розташування в центральній частині міста покликані створювати комфорт і зручність для відвідувачів. Меблі та аксесуари у всіх салонах Vodafone виготовлені українськими виробниками.

Відсутність бар’єрів між клієнтом і консультантом, просте і зрозуміле зонування інтер’єру, відкритість і компетентність експертів магазину роблять його комфортним для відвідувачів. А спеціально обладнаний дитячий куточок дозволить не нудьгувати малюкам, поки дорослі вирішують питання мобільного зв’язку.

У сумському магазині можна придбати не тільки послуги зв’язку, а й гаджети. Пристрої знаходяться у відкритому доступі, кожен бажаючий може детально ознайомитися з функціями телефону або планшета і протестувати їх в магазинах без обмеження в часі. Серед ТОП-10 флагманських пристроїв, представлених в нових фірмових салонах, є і смартфони Vodafone. У смартфонах вже встановлені найбільш популярні послуги оператора: Vodafone TV для перегляду телеканалів, Vodafon Books – для читання електронних книг і Vodafone Music – для того, щоб насолоджуватися улюбленою музикою.

Новий магазин Vodafone працює за адресою вул. Соборна, 1 раз на день з 09:00 до 19:00 по буднях, з 10:00 до 18:00 в суботу та з 10:00 до 15:00 в неділю.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися