Як встановити Windows 11 на Mac

Це дещо складніше, ніж на ПК, що одразу призначені для Windows, але цілком можливо.

Власники комп’ютерів Apple можуть за потреби працювати у Windows 11. На Mac можливо встановити операційну систему Microsoft. Це дещо складніше, ніж на ПК, що одразу призначені для Windows, але цілком можливо.

Як встановити Windows 11 на Mac з Intel

Спочатку потрібно завантажити файл ISO для Windows 11 на локальний диск Mac. Отримати цей файл можна на сайті Microsoft. Перед скачуванням виберіть мову ОС та вкажіть 64-розрядну версію. Завантажений ISO-файл розміститься в папці «Завантаження» на Mac.

Завантажте та встановіть пробну або платну версію Parallels Desktop 17.1. Наприкінці інсталяції ця програма запитує, чи потрібно встановити Windows 10.

Пропустіть автоматизований процес встановлення Windows 10, щоб одразу інсталювати Windows 11 з ISO-файлу. Для цього після пропуску інсталяції Windows 10 у вікні “Створити новий” виберіть параметр “Встановити Windows” або іншу ОС з DVD -диска або файлу.

На наступному екрані вкажіть ISO-файл Windows 11 на диску та натисніть “Продовжити” для запуску інсталяції. Слідуйте інструкціям на екрані, щоб ввести всі параметри віртуальної машини з Windows 11. У розділі «Обладнання» в секції CPU & Memory встановіть Manual та переконайтеся, що кількість процесорів становить щонайменше два, а пам’ять – не менше 4 ГБ

Як встановити Windows 11 на Mac на базі M1

На комп’ютері Mac на базі M1 спочатку потрібно завантажити версію Windows 11 на базі ARM, яка доступна лише учасникам програми Windows Insider. Для цього перейдіть на веб-сторінку Windows 11 ARM Insider Preview та увійдіть у свій обліковий запис Windows Insider. Завантажте віртуальний жорсткий диск Windows Client ARM64 Insider Preview.

Встановіть Parallels Desktop і наприкінці інсталяції програма попросить зліпок операційної системи для ARM. Натисніть Продовжити і на екрані «Створити новий» натисніть кнопку встановлення Windows або іншої ОС з DVD-диска або файлу. Вкажіть розміщення завантаженого файлу VHDX.

Слідуйте інструкціям на екрані, щоб налаштувати параметри віртуальної машини. В секції налаштування обладнання переконайтеся, що вибрано щонайменше два процесори, а обсяг оперативної пам’яті становить щонайменше на 4 ГБ.

Натисніть кнопку «Додати» у відповідь на повідомлення із запитанням, чи впевнені ви, що хочете додати TPM до Windows 11. Потім унизу з’явиться запис для мікросхеми TPM. Закрийте вікно конфігурації та натисніть Продовжити.

Після завершення інсталяції натисніть вікно «Установка завершена». Увійдіть у свій обліковий запис Parallels або створіть його, якщо у вас його немає. Windows 11 тепер готова до використання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я