П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Як з iPhone відправляти SMS за розкладом

Привітання з днем народження чи іншими важливими подіями можна запланувати заздалегідь, але iPhone не надає можливості відправити їх у заданий час. Apple поки ще не вбудувала цю функцію в iOS. Однак спосіб надсилати повідомлення за розкладом все ж існує, хоч і з певними обмеженнями.

Спосіб запланованої відправки використовує опцію «Швидкі команди». Для їхньої роботи необхідно, щоб відповідний додаток працював у фоновому режимі, а сам телефон у потрібний момент був розблокований.

З App Store необхідно завантажити «Швидкі команди», а також скачати саму команду для відправки за розкладом Delayed Time iMessage. Відкрийте Delayed Time iMessage та надайте дозвіл на доступ до списку контактів. Далі виберіть адресата, якому потрібно відправити повідомлення, введіть текст послання і вкажіть дату та час відправлення.

Якщо в момент спрацювання швидкої команди був вимкнений додаток або заблокований телефон, на екрані з’явиться повідомлення з помилкою. Спосіб працює лише для SMS та повідомлень в iMessages на мобільні номери.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися