Як з TikTok завантажити відео без водяного знака

Офіційно TikTok дозволяє завантажити відео зі свого мобільного клієнта, але ролик матиме водяний знак – логотип цієї соцмережі.

Соцмережа TikTok стала популярним постачальником кумедних відео. Щоб поділитися ними з друзями або захистити їх від видалення варто зберегти матеріали собі на диск. Відео TikTok можна завантажити без водяного знаку цієї соцмережі.

Офіційно TikTok дозволяє завантажити відео зі свого мобільного клієнта, але ролик матиме водяний знак – логотип цієї соцмережі.

Для завантаження відео в такому режимі утримуйте палець на відео і в меню натисніть «Зберегти відео». Це працює тільки в тому випадку, якщо творець позначає відео як “загальнодоступне”. Опція збереження недоступна для приватних відео.

Щоб видалити водяний знак на вже завантажених відео TikTok, скористайтеся такими інструментами, як iMyFone Markgo (Windows або macOS), RemoveLogoNow (Windows), Video Eraser (iOS), Apowersoft Online.

Результати можуть виглядати неакуратно, тому що ці інструменти по суті розмивають водяний знак, додаючи додаткові пікселі в відеокадри. Найкращі результати виявляються, якщо фон нерухомий.

Завантаження з TikTok без водяного знака

Щоб завантажувати відео без водяних знаків потрібно скористатися стороннім сервісом.

Musically Down – один з кращих таких сайтів. Вкажіть на ньому посилання на відео TikTok, і з’явиться швидкий попередній перегляд. Оберіть варіант його захоплення – у вигляді відео MP4 або аудіофайлу MP3.

Супутній додаток Musically Down для смартфонів дозволяє завантажувати навіть приватні відео. Інші допоміжні веб-сайти включають SaveTik і SnapTik.