Як за кордоном вигідніше залишатися на зв’язку

Починається період відпусток, відповідно, для багатьох – період подорожування за кордон. Отже, не забуваємо про підтримання зв’язку з рідними. Найпростіший спосіб – користуватися своєю SIM-карткою у режимі роумінгу. Рідні та друзі зможуть дзвонити на ваш номер, а завдяки спеціальним пропозиціям «МТС-Україна» зв’язок коштуватиме менше.

Приймати дзвінки

З послугою «Безкоштовні вхідні у роумінгу» можна замовити безплатні вхідні хвилини у роумінгу за декількома пакетами: «День безкоштовних вхідних», «Весь світ» та «Європа і СНД». Перший надає 25 хвилин за 50 грн/день у країнах СНД і Європи на три дні, після чого автоматично подовжується. Другий надає 40 хвилин на 7 днів за 200 грн без обмеження географії. Третій дозволяє спілкуватися 50 хвилин упродовж 7 днів за 100 грн у країнах Європи та СНД: Монако, Австрія, Молдова, Азербайджан, Нідерланди, Андорра, Німеччина, Бельгія, Норвегія, Болгарія, Польща, Боснія і Герцеговина, Данія, Ірландія, Таджикистан та інші.

Послуги «Безкоштовні вхідні у роумінгу», «SMS-пакети в роумінгу», «Бон Вояж», «Супер інтернет у роумінгу» можна підключати одночасно. Детальніше про роумінгові пропозиції «МТС Україна» – на відповідній сторінці.

Телефонувати

Дзвонити самому в роумінгу вигідно з послугою «Бон Вояж», яка після замовлення діє 7 днів. Вона пропонує вхідні та вихідні дзвінки в Росії, Білорусі, Угорщині, Словаччині, Польщі, Румунії, Молдові по 3 грн за хвилину, вхідні та вихідні дзвінки на будь-які інші напрямки – по 7 грн за хвилину, мобільний інтернет – по 5 грн за 100 кБ.

Телефонувати за такими пільговими тарифами можна за умови виклику за допомогою запиту *111* + <код країни> <код міста/оператора> <номер абонента> #. Активувати «Бон Вояж» коштує 35 грн.

SMS

Відправляти короткі повідомлення в роумінгу краще з пропозицією «SMS-пакети в роумінгу». Стандартна вартість SMS становить 8 грн, а з цим пакетом можна заощадити до 4 разів. У «SMS-пакети в роумінгу» набір із 15 SMS (по 3,33 грн за кожну) обійдеться в 50 грн. 40 SMS (по 2,50 грн) коштуватимуть 100 грн, а 100 SMS матимуть найнижчу ціну – 2 грн. Замовити їх можна за 200 грн.

Мобільний інтернет

«МТС Україна» пропонує безліміт за 30 грн на швидкості до 8 кбіт/сек у Європі та Росії з послугою «Супер інтернет у роумінгу». При цьому перші 20 МБ у Росії та 2 МБ у Європі надаються на максимально доступній швидкості мережі. Ці швидкісні обсяги трафіку можна повторно замовляти з послугою «Турбо-кнопка» вартістю в 30 грн. Отримати додаткову інформацію про цей сервіс можна за запитом *106*111#.