Субота, 20 Квітня, 2024

Як заблокувати спам-дзвінки на телефоні

Спам-дзвінки, під час яких намагаються продати щось непотрібне вам, можуть забрати у вас чимало дорогоцінного часу. Хоча немає надійного рішення для блокування всіх небажаних дзвінків, ви можете вжити кількох заходів, щоб зменшити їхню кількість. Смартфони Android та iPhone мають кілька опцій для цього.

Увімкніть ідентифікатор спаму та фільтрацію за допомогою програми Google Phone

Дії можуть дещо відрізнятися, якщо ви не використовуєте програму Google Phone на своєму пристрої, але ви повинні знайти подібний блокувальник спам-абонентів та параметри фільтрації в налаштуваннях програми набору номера за замовчуванням на більшості основних телефонів Android. Установіть програму Google Phone, якщо блокувальник спаму недоступний в програмі дозвону за умовчанням вашого пристрою.

Щоб побачити, коли вам дзвонить відомий спамер, або автоматично відфільтрувати спам-дзвінки, виконайте такі дії:

 • Відкрийте Google Phone.
 • Натисніть кнопку меню з трьома крапками у верхньому правому куті, щоб відкрити контекстне меню, і виберіть «Налаштування», щоб отримати доступ до налаштувань програми.
 • На сторінці налаштувань торкніться Caller ID & spam у Assistive, щоб отримати доступ до ідентифікатора спаму та параметрів фільтрації.
 • Увімкніть «Переглянути номер абонента та спам-ідентифікатор», якщо ви хочете, щоб програма «Телефон» ідентифікувала дзвінки від компаній і відомих абонентів, які дзвонять із спамом.
 • Якщо ви не хочете, щоб ваш телефон дзвонив, коли програма «Телефон» визначає спам-абонента, також увімкніть опцію «Фільтрувати спам-дзвінки».

Блокуйте певних абонентів із спамом за допомогою програми Google Phone

Хоча спамери зазвичай дзвонять із випадкових номерів, деякі можуть використовувати ті самі кілька номерів телефону, щоб зателефонувати вам. Якщо це так, ви можете виконати ці дії, щоб заблокувати їхні номери окремо.

 • Відкрийте Google Phone.
 • Перейдіть до журналу викликів, вибравши «Останні» на нижній панелі.
 • Натисніть і утримуйте номер, який потрібно заблокувати, і виберіть «Блокувати/повідомити про сміття» у спадному меню.
 • перевірте Повідомити про дзвінок як спам У наступному спливаючому вікні Заблокувати.

Вам доведеться повторити ці дії для всіх номерів телефонів, які ви хочете заблокувати. Коли ви закінчите, ви не отримуватимете жодних дзвінків чи повідомлень із заблокованих телефонних номерів. Якщо ви ненавмисно заблокували неправильний номер телефону, ви можете розблокувати його, перейшовши до налаштувань програми Google Phone, вибравши опцію « Заблоковані номери» в Загальні» та торкнувшись хрестика поруч із номером телефону.

Як заблокувати спам-дзвінки на iOS

 

На відміну від Android, iOS не має вбудованої функції фільтрації спаму, але це не означає, що ви не можете блокувати спам-дзвінків на iPhone. Ви можете блокувати дзвінки з усіх невідомих номерів на пристрої iOS, щоб легко фільтрувати спам-дзвінки, але це також може заблокувати деяких законних абонентів. Якщо ви не хочете пропустити важливий дзвінок, у вас також є можливість заблокувати окремі номери.

Блокуйте всіх невідомих абонентів на iPhone

Найефективніший спосіб назавжди покласти край спаму — це заблокувати дзвінки з усіх невідомих номерів, і iOS пропонує простий спосіб зробити це.

 • Відкрийте Налаштування .
 • Виберіть «Телефон» і торкніться «Вимкнути звук невідомих абонентів» на наступній сторінці.
 • Щоб увімкнути цю функцію, торкніться перемикача біля опції «Вимкнути звук невідомих абонентів».

Після ввімкнення ви не бачитимете вхідні дзвінки з невідомих номерів, а абонент буде направлено безпосередньо на голосову пошту. Проте вимкнений дзвінок з’явиться у вашому списку останніх викликів. Якщо абонент залишить голосове повідомлення, воно також з’явиться у вашій візуальній голосовій пошті, як голосова пошта з відомих номерів.

Функція вимикання невідомих абонентів не фільтруватиме дзвінки з номерів у ваших контактах. Крім того, він не фільтруватиме номери, на які ви нещодавно дзвонили, і ті, з якими ви спілкувалися в програмах «Повідомлення» та «Пошта».

Подібно до Android, iOS дає можливість блокувати дзвінки та текстові повідомлення з певних телефонних номерів. Це може бути корисним, якщо ви отримуєте повторювані спам-дзвінки з тих самих кількох номерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися