Понеділок, 27 Травня, 2024

Як заблокувати телефонний номер на Android

Одне з найбільш надокучливих речей від телефону, це небажані дзвінки. Це можуть бути спам-дзвінки або люди, з якими ви не хочете більше спілкуватися. Такі контакти можна досить легко заблокувати на Android.

Android-пристрої трохи відрізняються, тому методи в цій інструкції можуть не підійти для вашого смартфона. Але ви все одно зможете приблизно слідувати за інструкціями.

Як заблокувати номери на Android

Телефони Google Pixel поставляються з попередньо встановленою програмою Phone by Google. Цю програму можна встановити на деяких не-Pixel пристроях, але не всі функції працюватимуть.

Спершу відкрийте програму телефонного додатку і перейдіть на вкладку нещодавніх дзвінків. Виберіть контакт, щоб побачити більше опцій, і натисніть кнопку історії. Потім натисніть на іконку меню з трьома точками в правому верхньому куті та виберіть опцію блокування. З’явиться випливаюче вікно. Ви можете також повідомити про номер як спам, відзначивши цей вибір перед підтвердженням блокування номера, натиснувши кнопку блокування.

Заблоковані номери можна знайти в налаштуваннях програми телефону в розділі заблокованих номерів. Ви можете розблокувати їх там.

Як заблокувати спам-дзвінки на Android

Незалежно від того, чи у вас Google Pixel, Samsung Galaxy чи інший Android-пристрій, ви можете блокувати спам-дзвінки.

Блокування спам-дзвінків за допомогою Google Phone

Перейдіть до розділу “Дзвінки та Спам ” в налаштуваннях, щоб блокувати спам-дзвінки в програмі телефону від Google. Спершу відкрийте програму та натисніть на іконку меню з трьома точками в полі пошуку. Виберіть налаштування в меню, а потім перейдіть до розділу дзвінків та спаму.

Проте пристрої не-Pixel, які використовують програму Phone by Google, просто матимуть опцію “Фільтрувати спам-дзвінки”.

Але пристрої Google Pixel мають доступ до функції моніторингу дзвінків. Це можна зробити в програмі телефону в Налаштуваннях. Тут ви можете вибрати, як обробляти спам-дзвінки.

Блокування спам-дзвінків за допомогою Samsung Phone

Телефони Samsung Galaxy мають стандартну програму телефону з опцією блокування спам-дзвінків. Спершу відкрийте програму та натисніть на іконку меню з трьома точками в правому верхньому куті.

Перейдіть до функції захисту від спаму. Увімкніть цю функцію вгорі екрану, а потім включіть блокування спаму та шахрайських дзвінків. Після активації цієї опції ви зможете вибрати блокувати увесь спам або лише високо ризиковані шахрайські дзвінки.

Якщо у вашому пристрої немає жодної з цих програм для дзвінків, ви все одно повинні знайти схожу опцію.

Як заблокувати дзвінки на телефонах Samsung Galaxy

Відкрийте стандартну програму телефону, яка поставляється з вашим телефоном Samsung. Переконайтеся, що ви знаходитесь на вкладці нещодавніх і натисніть на іконку меню з трьома точками в правому верхньому куті.

Виберіть налаштування з випадаючого меню. На верхній частині екрану торкніться опції блокування спаму.

Тут ви можете включити перемикач, щоб автоматично блокування невідомих дзвінків. Також ви можете вручну додавати номери для блокування або вибирати з нещодавніх та контактів.

Як розблокувати номер на Android

Розблокування номера зазвичай відбувається таким же способом, як і блокування, і деякі програми телефону мають окремий розділ для заблокованих номерів.

У програмі Phone by Google перейдіть до налаштувань та розділу заблокованих номерів. Торкніться іконки “X” поруч з номером, який ви хочете розблокувати.

У телефонному додатку Samsung перейдіть до налаштуаня та блокування номерів. Торкніться іконки мінуса поруч з номером, який ви хочете розблокувати.

Тепер ви зможете отримувати дзвінки від раніше заблокованого номера.

Як визначити, чи заблокували вас

Не існує точного способу знати, чи заблокували вас, ви не отримаєте сповіщення, але є деякі ознаки, на які варто звернути увагу.

Якщо ваші дзвінки завжди йдуть безпосередньо на автовідповідач або дзвонять лише один раз перед тим, як скинутися, це може бути ознакою блокування. Зазвичай дзвінок робиться більше одного разу. Однак отримувач може просто вимкнути телефон або поставити його в режим “Не турбувати”.

Ви також можете спробувати залишити повідомлення і подивитися, чи вам перетелефонують. Якщо ваш номер заблоковано, адресат не знатиме, що ви дзвонили. Знову ж таки, це не є впевненим способом знати, що вас заблокували. Вам можуть просто не квапитися відповісти.

Як заблокувати SMS на Android

Ви можете блокувати SMS безпосередньо з додатка для обміну повідомленнями на вашому Android-телефоні. Номери, які ви блокуєте з додатка телефону – як показано вище – не зможуть вам писати.

У додатку Messages від Google ви можете торкнутися іконки меню з трьома точками в бесіді та вибрати “Деталі”, щоб отримати доступ до опції блокування спаму.

У стандартному додатку Messages від Samsung відкрийте бесіду та торкніться стрілки вниз поруч із ім’ям контакту. Торкніться іконки інформації, а потім виберіть блокування контакту з меню з трьома точками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися