Неділя, 19 Травня, 2024

Як зі старого смартфона та веб-камери ноутбука зробити систему відеоспостереження з детектором руху

Напевне, серед непотрібних девайсів у вас може виявитися смартфон чи планшет на Android, а також зламаний ноутбук. Ця комбінація може стати системою відеоспостереження з детектором руху. А завдяки компактності її буде досить просто замаскувати.

Спершу переконайтеся, що ваш смартфон підтримує USB OTG – режим, в якому до нього можна підключати зовнішні девайси. Далі придбайте Y-подібний USB OTG кабель, який дозволить одночасно підключити смартфон по USB до веб-камери та до зарядного пристрою.

https://techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2020/05/img_5ece23da8f580.jpg

З ноутбука вийміть його веб-камеру. У більшості випадків це звичайна USB-камера, але з нестандартним конектором. Знайдіть схему на ноутбук і подивіться на ній, як розведено дроти в цьому конекторі. Якщо схеми немає, розведення дротів можна проаналізувати за допомогою мультиметра чи попрохати допомоги у кваліфікованого друга.

https://www.element14.com/community/servlet/JiveServlet/download/49193-95399/Cam%20(2).jpg

Встановіть додаток USB Camera – Connect EasyCap. У безкоштовній версії програми детектор руху потрібно вмикати вручну, в платній можна увімкнути автоматичне спрацювання. Також можна виставити циклічний запис – при заповненні пам’яті старі файли будуть видалятися.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися