П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Власникам iPhone у США запропонували перетворювати фільми на інтерактивний квест

У магазині додатків для смартфонів iPhone стала доступна програма Whatifi. Це додаток для перегляду фільмів в інтерактивному режимі – рішення в ключових моментах приймають самі користувачі. Від прийнятих рішень залежить фінал такої інтерактивної стрічки.

Перегляд фільму у Whatifi є соціальним досвідом – вирішувати, що робити в ключових моментах, краще разом з друзями. Для цього є вбудований чат, а також опитування. Перейти на наступний етап фільму можна, лише якщо група друзів дійде згоди щодо вибору в поточній поворотній точці сюжету.

Глядачам пропонується на вибір два варіанти, вибрати один із них потрібно свайпом. Кожен епізод між ключовими точками триває 10-15 хвилин. Проте загалом тривалість фільму сягає 30 годин – стільки матеріалу потрібно, щоб забезпечити близько 80 варіантів закінчення. У майбутньому для платних користувачів кількість фіналів може збільшитися.

Мобільні додатки для інтерактивного перегляду кіно інвестори вважають перспективними. Стартап Quibi від засновника Dreamworks Pictures Джеффрі Катценберга отримав $1,75 млрд на створення інтерактивних фільмів для своїх глядачів. У стартап вклалися, серед інших, The Walt Disney Company, NBCUniversal, Sony Pictures, WarnerMedia, Liberty Global, ViacomCBS and Alibaba Group. Інтерактивність Quibi полягає в тому, що можна перемикатися між ракурсами, змінюючи орієнтацію смартфона з ландшафтного на портретний.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися