Субота, 2 Березня, 2024

Як зменшити розмір Genshin Impact у пам’яті смартфона

Genshin Impact зараз є значущим хітом в іграх Android. Починаючи з версії 2.0 гра трохи набрала «ваги» і найближчим часом не збирається «сидіти на дієті». Її розробник HoYoverse отримує великий дохід, що означає більше великих оновлень (наприклад, розширення карт і повне озвучення подій). Не в кожному телефоні зараз є SD-карта, і мати вільні 20 ГБ пам’яті – справа велика. Якщо не вистачає місця для гри в Genshin Impact – ось як зменшити розмір програми.

Дізнайтеся про попереднє встановлення

Попередня інсталяція дозволяє завантажувати внутрішньоігрові ресурси до старту запланованого оновлення. На жаль, це не сприяє збереженню місця в пам’яті, оскільки ці величезні файли завантажуються перед початком гри.

Очищення кешу

Очищення кешу видаляє тимчасові файли, пов’язані з Genshin Impact. Регулярне очищення кешу звільнить місце для зберігання, а в деяких випадках покращить продуктивність програми та пристрою.

 • Перейдіть до налаштувань свого пристрою, натиснувши «Налаштування» > «Програми» або «Програми», щоб відкрити менеджер програм. Залежно від вашого пристрою вам може знадобитися натиснути додаткову опцію, щоб отримати доступ до списку програм.
 • Увійшовши в менеджер, прокрутіть вниз і знайдіть Genshin Impact. Торкніться Genshin Impact, щоб переглянути інформацію про програму.
 • На інформаційній сторінці Genshin Impact натисніть «Сховище». Звідси ви можете очистити дані або очистити кеш, але наразі ми хочемо лише очистити кеш.
 • Натисніть Очистити кеш, щоб завершити.Скільки місця ви отримаєте після очищення кешу, залежатиме від того, як часто ви виконуватимете цей крок, тож якщо очищати його щодня, ви не помітите великої різниці — мабуть, найкраще займатися лише очищенням кешу час від часу.

Видалення невикористаних мовних пакетів

Ви можете видалити невикористані мовні пакети, щоб заощадити пам’ять – до кількох гігабайт на мовний пакет.

 • Запустіть Genshin Impact.
 • Торкніться піктограми Paimon, щоб відкрити головне меню, і торкніться «Налаштування» (значок шестірні).
 • У налаштуваннях прокрутіть вниз і натисніть Мова; тут ви можете керувати голосом за кадром і мовою гри.
 • Щоб розпочати видалення голосових пакетів, які не використовуються, торкніться «Керування файлами озвучення» (у нижньому лівому куті) > «Видалити».

Якщо ви захочете перевстановити інші мовні пакети пізніше, торкніться спадного меню «Мова озвучення», а потім торкніть «Підтвердити».

Перевстановлення Genshin Impact

Це дещо крайній варіант, який варто розглянути під час очищення пам’яті. Оновлення можуть залишати невикористані файли (наприклад, старі події та квести), що з’їдають пам’ять. Виконання нової установки з нуля час від часу може бути єдиним способом повністю позбутися цих файлів.

 • На своєму пристрої поверніться до диспетчера програм у налаштуваннях.
 • Торкніться Genshin Impact, виберіть «Видалити» та торкніться «ОК», щоб підтвердити.
 • Щоб почати перевстановлення, відкрийте Google Play Store і знайдіть Genshin Impact.
 • Натисніть «Установити» та запустіть програму, щоб завершити процес.Перевстановлення гри займе деякий час, залежно від вашого інтернет-з’єднання, тому ми рекомендуємо економно використовувати цей метод, коли відчайдушно намагаєтеся вичавити трохи додаткового місця.

Очищення даних програми

Альтернативою видаленню та перевстановленню гри є очищення даних додатка, яке видалить усі застарілі файли з вашого пристрою. Очищення даних рекомендується, якщо ви маєте справу з такими проблемами, як пошкоджений файл оновлення, або якщо гра взагалі не завантажується.

Примітка. Після очищення даних програми ви втратите всю збережену інформацію, включно з обліковими даними для входу.

Щоб розпочати очищення даних програм на пристрої, перейдіть до Налаштування > Програми або Програми > Інформація про програму > Пам’ять > Очистити дані.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися