Субота, 25 Травня, 2024

Українцям подобається розповідати про Україну

Настав час підводити перші підсумки проекту «Розкажи про Україну на смартфон», який стартував наприкінці травня та дозволяє бажаючим розказати про свої улюблені міста: рідне місто, село чи вулицю, знявши на смартфон невелике відео. Загалом на його сторінці уже зібрано більше 200 відеороликів з різних куточків нашої держави. Тому МТС оголосила про продовження конкурсу.

Роботи, які беруть участь у проекті, дуже різні, і кожна з них унікальна, адже автори не обмежені певним форматом чи темою: роздуми патріотичної молоді з Івано-Франківська про те, якою є їхня рідна країна; яскравий фестиваль ретроавтомобілів у Львові; схід і захід сонця у Тернополі з висоти пташиного польоту; пейзажі в селі Шишаки одного сонячного літнього дня і ще багато маленьких історій великої країни.

Лідером з кількості надісланих відео є Львівська область. Також до п’ятірки найактивніших потрапили Дніпропетровщина, Київщина, Рівненщина та Івано-Франківщина. До Дня фаната України, що святкується 21 липня, журі конкурсу вирішило відзначити авторів міні-фільмів про Україну в трьох категоріях. Дизайнерські футболки «Українці – круті перці» отримають:

Для участі у проекті «Розкажи про Україну на смартфон» необхідно зняти коротке відео про улюблені місця в рідному місті чи селі, цікаві події – все, що хочеться розповісти про свою Україну. Двадцять авторів, відео яких отримають найбільшу підтримку, візьмуть участь у розіграші одного з трьох iPhone 5. Детальніше ознайомитися з правилами конкурсу, дізнатися більше про Україну, подивитися на відео інших авторів і завантажити своє можна на сайті День фаната України. Найкращі роботи буде зібрано в єдину відеорозповідь про Україну із субтитрами англійською мовою.

Усі, хто ще не встиг розповісти про свою Україну, зможуть це зробити до 24 серпня 2014 року. Окрім того, в рамках конкурсу будуть ініційовані міні-конкурси різної тематики.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися