Четвер, 30 Травня, 2024

Як змінити адресу електронної пошти в обліковому записі Xbox

Якщо адреса електронної пошти у вашому обліковому записі Xbox потребує оновлення, зробити це дуже просто. Це можна реалізувати з веббраузера, мобільного пристрою чи самої консолі.

Якщо ви змінили адресу електронної пошти, переконайтеся, що ви оновили обліковий запис Xbox, щоб відобразити це. Якщо ви цього не зробите, ви можете пропустити важливі електронні листи, пов’язані з вашою підпискою на Game Pass, або інші сповіщення, про які Xbox може повідомити вам у майбутньому.

Зміна електронної пошти Xbox займе у вас лише пару хвилин, і це можна зробити на ПК, консолі чи мобільному пристрої.

Для початку відкрийте веб-браузер на консолі. На щастя, на Xbox Series X|S це набагато простіше, ніж відкрити веб-браузер на Nintendo Switch. Ви можете зробити це, натиснувши кнопку головного екрана, щоб відкрити меню, перейшовши до Мої ігри та програми, Переглянути все, вибравши Програми та прокрутивши до Microsoft Edge.

Отримавши доступ до інтернету на консолі, перейдіть до рядка пошуку та введіть xbox.com . Потім натисніть Увійти у верхньому правому куті екрана. Введіть поточні дані, щоб увійти в обліковий запис Microsoft, і натисніть значок профілю у верхньому правому куті, щоб відкрити спадне меню. Якщо обидва значки вашого профілю Xbox є лише значками за замовчуванням, можливо, ви захочете витратити час, поки ви перебуваєте у своїх налаштуваннях, щоб установити спеціальну ігрову картинку для свого профілю Xbox .

Виберіть «Мій обліковий запис Microsoft» У спадному меню «Ваша інформація» на панелі вгорі екрана та виберіть «Параметри входу» . Можливо, вам доведеться підтвердити свою особу, ввівши код, надісланий на вашу електронну пошту або мобільний телефон. Якщо так, введіть код, коли буде запропоновано отримати доступ до налаштувань вашого облікового запису.

Виберіть «Додати адресу електронної пошти» , введіть інформацію про свою нову адресу електронної пошти та натисніть «Додати псевдонім» , щоб підтвердити зміну. Щойно ви додасте нову електронну адресу до свого облікового запису, вам доведеться її підтвердити. Для цього перейдіть до папки “Вхідні” та відкрийте посилання для підтвердження надіслане вам

Коли ви клацнете посилання для підтвердження, надіслане на вашу електронну адресу, вашу нову електронну адресу буде успішно додано та підтверджено. Виберіть Зробити основною, щоб установити нову електронну адресу як адресу за умовчанням.

Ви також можете видалити свою стару електронну пошту, якщо ви більше не хочете, щоб вона була підключена до вашого облікового запису Microsoft. Для цього виберіть Видалити біля електронної пошти, яку потрібно видалити.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися