Як змінити браузер за замовчуванням в Windows 11

Зауважте, що це не змінить браузер, який відкривається, при кліку посилання на панелі віджетів або при веб-пошуку за допомогою функції пошуку Windows. Ці посилання завжди відкриваються в Microsoft Edge, незалежно від браузера за замовчуванням

Windows 11, як і попередня Windows 10, постачається з власним браузером Microsoft Edge. Microsoft час від часу ускладнює зміну цього стандартного браузера на інший. Останній апдейт для Windows 11 значно спростив заміну браузера.

У Windows 11 на момент виходу змінювати певні програми за замовчуванням, особливо браузер, стало набагато важче. Для браузера, наприклад доведилося вибирати програму за замовчуванням для кожного протоколу або асоціації файлів. Однак за останні кілька місяців Microsoft випустила кілька сукупних оновлень, і з ними змінювати браузери стало легше. Тому перше, що потрібн для зміни браузера – переконатися, що використовується остання версія Windows 11, а саме – з номером збірки 22000.593 або вище.

Переконавшись, що ви використовуєте останню версію Windows 11, ви можете відносно легко змінити браузер за замовчуванням. Ось що потрібно зробити:

– Відкрийте програму «Налаштування», потім перейдіть до розділу «Програми» та виберіть «Програми за замовчуванням».

– Прокрутіть список додатків вниз, щоб знайти потрібний веб-переглядач, наприклад Google Chrome, Mozilla Firefox або Opera. Браузер повинен бути уже встановлений на комп’ютері.

– Відкрийте програму «Налаштування» і знайдіть сторінку стандартних програм. Угорі цієї сторінки знаходиться кнопка з можливістю встановити поточний додаток як браузер за замовчуванням. Це дозволить відкрити всі стандартні веб-протоколи у потрібному браузері.

Зауважте, що це не змінить браузер, який відкривається, при кліку посилання на панелі віджетів або при веб-пошуку за допомогою функції пошуку Windows. Ці посилання завжди відкриваються в Microsoft Edge, незалежно від браузера за замовчуванням. Щоб обійти це обмеження, вам потрібно використовувати програму стороннього розробника MSEdgeRedirect.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я